Battlefield 2042 sesli sohbet lansmanda kullanılamayacak, ancak geliyor

 Battlefield 2042 sesli sohbet lansmanda kullanılamayacak, ancak geliyor

Battlefield 2042 sesli sohbet lansmanda kullanılamayacak, ancak geliyor


Battlefield 2042 kendi sesli sohbeti olmadan başlayacak, yani bu arada ekibinizle koordineli çalışmak için başka yöntemler kullanmanız gerekecek.

Detay daha önce EA ve DICE'ın büyük Battlefield 2042 beta özet gönderisinde ortaya çıktı ve burada yerleşik sesli sohbetin "lansmandan sonra gelmeye ayarlandığını" doğruladılar. Battlefield 2042 erken erişime sahip oyunculardan biriyseniz, oyunun mevcut sürümünde mevcut olmadığını zaten biliyordunuz, ancak Polygon ile yakın zamanda yapılan bir DICE röportajı , yerleşik sesli sohbetin kısa süre sonra geleceğini belirtiyor. 19 Kasım'da tam lansman.

O zamana kadar takım arkadaşlarınızla iletişimde kalmak için birkaç seçeneğiniz daha var: Battlefield 2042, serinin standart Commo Rose aracılığıyla yerleşik mesajların gönderilmesini destekler ve ayrıca Battlefield tarihinde ilk kez konsollarda metin sohbetini destekler - ki bu da platformlar arası oyun için özellikle yararlı olmalıdır.

Önceden oluşturulmuş bir grupla oynamayı planlıyorsanız, konsol tabanlı parti sohbetinin tüm olağan seçenekleri veya sadece herkesle bir Discord'a girme her zamanki gibi geçerlidir. Helikopterleri birbirine çarpmak yerine bir bayrak yakalamanıza yardımcı olacak randolarla dolu bir sunucu almaya çalıştığınızda, bunlar kuşkusuz çok daha az faydalıdır.

Tam sürümün gelmesini beklerken , oyunla şu ana kadar geçirdiğimiz zaman hakkında ne düşündüğümüzü görmek için devam eden Battlefield 2042 incelememize göz atabilirsiniz .

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski