Assassin's Creed Infinity Geliyor, Anlatı Yönetmeni Darby McDevitt Ubisoft'a Dönüyor

 Assassin's Creed Infinity Geliyor, Anlatı Yönetmeni Darby McDevitt Ubisoft'a Dönüyor

Assassin's Creed Infinity Geliyor, Anlatı Yönetmeni Darby McDevitt Ubisoft'a Dönüyor

Assassin's Creed anlatı yönetmeni Darby McDevitt, popüler dizi üzerinde bir kez daha çalışmak için Ubisoft'a geri dönüyor. VGC'den dönüşüyle ​​ilgili bir raporun ardından McDevitt, haberi Twitter'da kişisel olarak doğruladı.

"Doğru! Geçen yıl boyunca kariyerim üzerine kafa yorarken, yeni fikirleri ve bilinmeyen sınırları keşfetme arzuma odaklandım. Bu, Ubisoft'a AC üzerinde çalışmak üzere döndüğümde beni çok mutlu ediyor. yolculuğuma devam et. Bizi izlemeye devam et!" McDevitt yazdı. Başka bir tweet'te yazar, "Gideceğimiz yerler ve bu ekiple anlatacağım hikayeler hakkında hiç bu kadar heyecanlanmamıştım" dedi.

McDevitt bundan daha fazlasını açıklamadı, ancak muhtemelen iddialı Assassin's Creed Infinity projesi üzerinde çalışmak için Ubisoft'a geri döndü. Son zamanlarda, Ubisoft CEO'su Yves Guillemot, Infinity'nin - veya oyunun son adı ne olursa olsun - hayranların Assassin's Creed serisi hakkında sevdiği her şeyi sunacağını ve oynaması ücretsiz olmayacağını söyledi .

Guillemot, "Oynaması ücretsiz bir oyun olmayacak" dedi. "Bu oyun içinde pek çok anlatı öğesi olacak. Çok yenilikçi bir oyun olacak, ancak oyuncuların diğer tüm Assassin's Creed oyunlarında zaten sahip olduklarına, sevdikleri tüm öğelere sahip olacak... Yani çok büyük bir oyun olacak. Ancak geçmişte yayınladığımız oyunlarda zaten var olan birçok unsur var."

Bir rapor, oyunun en erken 2024 yılına kadar piyasaya sürülmeyeceğini söyledi .


McDevitt, Mart 2021'de ayrılmadan önce Ubisoft'ta 10 yıldan fazla çalıştı ve duyurulmamış bir oyunun anlatı yönetmeni olarak Illogika'ya katıldı. Stüdyo kısa süre önce tek oyunculu A Quiet Place oyunu yaptığını duyurdu .

Diğer Ubisoft haberlerinde, Far Cry patronu Dan Hay, yeni bir canlı hizmet yaklaşımı benimsediği bildirilen Far Cry 7 üzerinde çalışmalar devam ederken şirketten ayrılıyor .

Son zamanlarda, Kotaku , Ubisoft'un Kanada'daki ekiplerinin yeteneklerini kaybettiğini ve şirketin, insanları gemide tutmak için kıdemli liderlere maaş artışı teklif ettiğini bildirdi .

Ubisoft ayrıca , cinsiyetçilik ve istismardan oluşan "kardeş evi" işyeri kültürüyle ilgili olarak devam eden baskıyla karşı karşıya . Ubisoft, işyeri ortamında değişiklikler yaptığını, ancak bu değişikliklere bir işçi savunma grubu tarafından boş vaatler olarak atıfta bulunulduğunu söyledi.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski