Arcane konusu nedir? Arcane ne zaman yayınlanacak? Netflix Arcane karakterleri kimler?

Arcane konusu nedir? Arcane ne zaman yayınlanacak? Netflix Arcane karakterleri kimler?

Arcane konusu nedir? Arcane ne zaman yayınlanacak? Netflix Arcane karakterleri kimler?


League of Legends karakterlerinin yer aldığı Arcane dizisi için artık heyecan dorukta. Dünyaca ünlü medya yapım şirketi Netflix'ten yayınlanacak olan Arcane, 7 Kasım Cumartesi günü izleyicinin karşısına çıkacak. İşte Arcane hakkında bilgiler.


Arcane dizisi için nefesler tutuldu. İşte özellikle oyun severlerin merakla beklediği Arcane dizisi ile ilgili bilgiler...

League of Legends (LoL) Arcane ne zaman çıkıyor?

League of Legends karakterlerinin olduğu Arcane dizisi 7 Kasım'da Netflix'te yayınlanacak.Riot Games tarafından Fortiche Production adlı animasyon şirketine yaptırılan Arcane dizisinin projesi ilk olarak League of Legends'ın 10. yıl kutlamalarında duyurulmuştu. 2020 yılında yapılması beklenen başlangıç, pandemi nedeniyle bu yıla sarkmıştı. Uzun bekleyişin sonunda dizi 6 Kasım'da ilk üç bölümüyle Netflix'te yayında olacak. Dizinin resmi Twitter hesabından geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada ilk bölümün Twitch üzerinden de gösterimde olacağı açıklanmıştı.

Parça olarak yayınlanacak dizinin bölümleri 7 Kasım 13 Kasım ve 20 Kasım tarihlerinde yani birer hafta arayla çıkacak.

"League of Legends'ın yaratıcılarının imzasını taşıyan yeni animasyon dizisi Arcane, Piltover adlı ütopik bir bölgede ve baskı gören yer altı şehri Zaun'da geçiyor. Dizi, iki efsanevi League of Legends şampiyonunun doğuş öyküsünü ve onları birbirinden ayıracak gücün hikâyesini anlatıyor."

League of Legends'ın yaratıcılarının imzasını taşıyan Arcane, zengin ve ışıltılı Piltover şehriyle karanlık yeraltı bölgesi olan Zaun arasında sert çatışmanın ortasında iki efsanevi şampiyonun doğuş hikâyesine odaklanıyor. Animasyonda Vi karakterini Hailee Steinfeld, Jinx karakterini Ella Purnell seslendirirken Jayce, Caitlyn, Silco, Mel, Vander, Viktor ve Powder'ın önce çıkacak diğer karakterler olması bekleniyor.


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski