Aramızdaki Büyük güncelleme, dört yeni rol, bir XP sistemi ve birden fazla para birimi ekler

 Aramızdaki Büyük güncelleme, dört yeni rol, bir XP sistemi ve birden fazla para birimi ekler

Aramızdaki Büyük güncelleme, dört yeni rol, bir XP sistemi ve birden fazla para birimi ekler

Aramızda, yeni karakter rolleri, ilerleme sistemi ve yeni bir mağaza içeren devasa bir güncelleme aldı. Rol & Cosmicube güncellemesi dört yeni ekip arkadaşı ekliyor: Bilim Adamı, Mühendis, Koruyucu Melek ve Şekil Değiştiren'in Sahtekar rolü.

Bilim adamları istedikleri zaman hayati bilgilere erişebilir ve pillerini şarj etmek için görevleri tamamlayabilirler, Mühendisler havalandırmaları kullanabilir ve Koruyucu Melekler diğer ekip arkadaşlarının etrafına koruyucu bir kalkan koyabilir. Şekil Değiştirici, Imposter'ın başka bir ekip arkadaşının görünümünü almasına izin verir, bu da kulağa masumları hava kilidinden dışarı atmak için harika bir yol gibi geliyor.


Mağaza güncellemesi, tamamen yeni bir kozmetik ve oyun içi para birimi sistemidir. Innersloth, vizör kozmetikleri, isim levhaları ve daha fazla evcil hayvan, şapka ve görünüm dahil olmak üzere ücretsiz ve ücretli kişiselleştirme seçenekleri ekleyerek hapı tatlandırdı.

Güncelleme başlığının Cosmicube kısmı, "dallanma yoluyla kilidini açtığınız temalı öğelere sahip özel kozmetik küpler" anlamına gelir. Bu öğeler daha özel veya ayrıntılı olma eğilimindedir. Yeni eklenen yıldızlar oyunun premium para birimidir, ayrıca seviye atladıkça kazanılan 'fasulye' ve 'bakla' vardır, ikincisi kozmik küplerin kilidini nasıl açarsınız. XP'nin, seviyelerin ve para birimlerinin eklenmesi, ilerleme kaydetmenize ve kozmetik ürünlerini farklı platformlarda kullanmanıza olanak tanıyan tek bir Aramızdaki hesabına duyulan ihtiyacı da beraberinde getirir. Bunun istisnası, Switch'te satın alınan yıldızlardır, ancak fasulye ve baklalar "çoğu sistem" arasında paylaşılabilir.

Innersloth'un duyurusu, para kazanma konusunda biraz savunmacı olarak okunuyor ve muhtemelen bir tür geri tepme öngörüyor. Halkın kozmetik ürünler satan 5 sterlinlik bir oyun (mobil cihazlarda ücretsiz) hakkında nasıl inlediğini anlamıyorum ama, hey, hayat bu.


Innersloth'un roller fikrine biraz daha daldığını görmek güzel ve bu yeni karakterler, oyunun çekiciliğinin anahtarı olan basitliği gerçekten etkilemeden oyunculara daha fazla seçenek sunmak için iyi değerlendirilmiş görünüyor. Fasulye falan toplamakla ilgilendiğimden emin değilim ama huysuz yaşlı bir adamım. Güncellemeyle ilgili tam notları buradan okuyabilirsiniz .

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski