Age of Empires 4, 2022 Ve Ötesi Yol Haritasını Açıklıyor

 Age of Empires 4, 2022 Ve Ötesi Yol Haritasını Açıklıyor

Age of Empires 4, 2022 Ve Ötesi Yol Haritasını Açıklıyor


Relic'teki geliştirme ekibi, Age of Empires 4 için yol haritasını açıkladı ve oyunun 2022 ve sonrası için planlarını detaylandırdı.

Xbox blogunda yer alan bir makalede duyurulduğu gibi , Age of Empires geliştiricisi Relic, oyunun bir sonraki yamasının bu Kış yürürlüğe gireceğini ve muhtemelen oldukça önemli bir yama olduğunu açıkladı. 2021 Kış Güncellemesi, yüzün üzerinde denge güncellemesinin yanı sıra bazı daha genel performans düzeltmelerini içerecek.

Kış güncellemesi hayranları, oyunun çıkışının ardından oyuncuların geri bildirimlerine dayalı olarak uygulanan bir dizi başka değişikliği de görecekler. Bunlar arasında oyun içi puanları etkinleştirmek için ek seçenekler, Çin Hanedanlığı kullanıcı arayüzünde yapılan değişiklikler ve oyun içi mini haritada ince ayarlar yer alıyor.

Oyunun Kış güncellemesinin piyasaya sürülmesinin ardından, oyun için onaylanan bir sonraki büyük güncellemenin 2022 Baharında gerçekleşmesi bekleniyor. Bu süre zarfında Relic, Age of Empire 4'ün ilk mod araç setinin yanı sıra, ilk mod araçlarını da piyasaya süreceğini söylüyor. Patrol hareketi de dahil olmak üzere bir dizi daha fazla denge güncellemesi ve topluluk tarafından talep edilen özellikler.

Spring 2022, Age of Empires 4'te Dereceli Sezonları da başlatacak. Sezon boyunca, oyuncular sıralamada daha yükseğe çıkmak için kafa kafaya rekabet edebilecekler. Dereceli oyun modunda yer alanlar ayrıca, yayıncının notlarına performansa göre atanacak olan bir dizi özel oyun içi ödül kazanabilecekler.

Bu noktadan sonra, oyunun yol haritası biraz daha bulanıklaşıyor ve gelecekteki değişiklikler için şu anda herhangi bir zaman çerçevesi sunulmuyor. Bununla birlikte, Age of Empires ekibi, 2022 ve sonrasında uygulamak isteyebileceği oyunda hayranların talep ettiği bir dizi değişikliği aktif olarak incelediğini doğruladı.

Age of Empires 4'ten daha fazlası için, oyunun Steam'de hayata geçirdiği güçlü başlangıcı detaylandıran bu parçaya göz atmayı unutmayın .

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski