11. Nesil Intel CPU'lu bu Alienware RTX 3060 Ti oyun bilgisayarında 628 $ tasarruf edin

 11. Nesil Intel CPU'lu bu Alienware RTX 3060 Ti oyun bilgisayarında 628 $ tasarruf edin


11. Nesil Intel CPU'lu bu Alienware RTX 3060 Ti oyun bilgisayarında 628 $ tasarruf edin

Güncelleme: Bu fırsat tükendi, ancak yine de en iyi oyun bilgisayarı fırsatlarını merkezimizde bulabilirsiniz .

Dell, en iyi oyun bilgisayarları kılavuzumuzda da görüldüğü gibi, en sevdiğimiz Alienware oyun bilgisayarı modellerinden biriyle bu fırsatlar sezonunda bizi şımartıyor . Bu, yalnızca bir Nvidia GeForce RTX 3060 Ti'yi değil, aynı zamanda yoğun hesaplama görevlerini üstlenmek için 11. nesil bir Rocket Lake S yongası olan Core i7 11700F'yi de içeriyor. Tüm bunlar, şu anda Dell sitesinde inanılmaz bir 1.371,99 $'dan 628$'lık devasa bir tasarrufla geliyor.

Yapılandırma, gerçekten çok fazla olan 16 GB RAM'e ve hızlı önyükleme ve yükleme süreleri için 512 GB M.2 PCIe NVMe SSD'ye sahiptir. Bu, neredeyse 300 $ değerinde bir CPU ve artı bir RTX 3060 Ti ile geliyor, buna değer ... Ve buradaki asıl kazanç bu - muhtemelen bunun için biraz daha fazla depolama alanı, belki de iş yükünüze bağlı olarak biraz RAM almak isteyeceksiniz, ancak en azından mevcut nesil bir GPU'ya gerçekten sahip olacaksınız.

Harika bir bileşen kombinasyonunun yanı sıra, işler ters gittiğinde, garantiler ve profesyonel destek ile orada olacak güvenilir bir üreticiden bir bilgisayar alıyorsunuz. Ve Alienware olduğu için ayrıca satın alamayacağınız süslü bilimkurgu kılıfına sahip oluyorsunuz.

Tüm bunlarla ilgili gerçekten muhteşem olan şey, 1.4 bin doların altında bir fiyata 2 bin dolar değerinde bilgisayar alıyor olmanızın yanı sıra, Dell'in 17 Aralık Cuma gününe kadar teslim etmeyi vaat ediyor olması, yani tam paketleme için zamanında.

Bu işe yaramazsa, diğer Kara Cuma oyun bilgisayarı fırsatlarımıza göz atmaktan çekinmeyin . Veya taşınabilir olmak istiyorsanız, Black Friday oyun dizüstü bilgisayar fırsatları sayfamız.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski