Watch Dog: Legion's Assassin's Creed Crossover Fragmanı Çok Fazla Bıçaklama İçeriyor

 

Watch Dog: Legion's Assassin's Creed Crossover Fragmanı Çok Fazla Bıçaklama İçeriyor

Watch Dog: Legion's Assassin's Creed Crossover Fragmanı Çok Fazla Bıçaklama İçeriyor
Assassin's Creed, Watch Dogs: Legion'a büyük bir şekilde geliyor ve Assassin's Brotherhood'un siparişin imzası olan gizli bıçağıyla donatılmış yeni oynanabilir bir üyesini gösteren yeni bir fragmanla geliyor.


Fragman, fütürist yeni suikastçı Darcy'nin Londra'ya gizlice girdiğini ve bazı şüpheli muhafızlara gizli bıçağının ne kadar ölümcül olabileceğini gösteriyor. Ayrıca, serinin hayranları için büyüleyici hikaye bağlantılarına sahip olabilecek bazı yeni Assassin Brotherhood konumlarına da ışık tutuyor.
Darcy, Watch Dogs: Legion'ın sezonluk bileti sahiplerine sunulacak ve Ubisoft'un "nihai gizlilik tabanlı Watch Dogs: Legion deneyimi" dediği şey için ana oyunda veya çevrimiçi olarak oynanabilecek.

Darcy, Season Pass'e özel olacak olsa da, oyunun 24 Ağustos güncellemesinin bir parçası olarak gelen diğer içerikler tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Yeni dünya görevleri, yeni oyuncuya karşı oyuncu modları ve Watch Dogs: Legion of the Dead adlı yeni bir bağımsız zombi modu ile birlikte iki yeni hikaye görevi ekleniyor .

Darcy'nin yaklaşmakta olan gelişine rağmen, Watch Dogs: Legion yapımcısı Lathieeshe Thillainathan , geçtiğimiz Ekim ayında , Watch Dogs'ta bir Assassin's Creed karakterinin ortaya çıkmasının, iki oyun serisinin kanonik olarak bağlantılı olduğu anlamına gelmediğini, bunun yerine "sadece gerçekten eğlenmek ve bir karakter oluşturmak için" olduğunu söyledi. bu, Assasssin's Creed'den büyük ölçüde esinlenmiştir."Watch Dogs: Legion, Ekim 2020'de piyasaya sürülmesinden bu yana sürekli bir içerik güncellemesi akışı gördü ve yeni karakterler, görevler ve çevrimiçi çok oyunculu oyun aldı . Oyunun en son Assassin's Creed temalı güncellemesi , daha klasik, gizli tabanlı Assassin's Creed oynanışına vurgu yapan yeni Assassin's Creed Valhalla genişlemesi The Siege of Paris'in hemen ardından geliyor. Genişlemenin geliştiricisi Ubisoft Singapore'un, stüdyoda cinsel taciz ve ayrımcılık suçlamalarının ardından yerel bir işçi hakları grubu tarafından soruşturulduğu bildiriliyor.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski