The Flame in the Flood stüdyosu, 'iddialı' yeni bir oyun üzerinde çalışmak için CD Projekt'e katıldıMelas Flood, diğer CD Projekt stüdyolarıyla birleştirilmeyecek, ancak 'mevcut kimliklerini koruyacak'.

The Flame in the Flood ve Drake Hollow'un arkasındaki ABD merkezli stüdyo olan Molasses Flood, artık CD Projekt Group'un bir parçası. Stüdyo, CDPR'nin mevcut mülklerinden birine dayanan "iddialı bir proje" üzerinde geliştirici CD Projekt Red ile "yakın işbirliği içinde" çalışacak.

CD Projekt ortak CEO'su Adam Kiciński yaptığı açıklamada , "Mlass Flood, video oyunu geliştirme tutkumuzu paylaşıyor, deneyimli, kalite odaklı ve harika bir teknolojik anlayışa sahip." Dedi . "Gruba çok fazla yetenek ve kararlılık getireceklerine inanıyorum."
Molasses Flood stüdyo başkanı Forrest Dowling, "CD Projekt, birlikte çalışma olasılığı konusunda bize yaklaştığında, sevdiğimiz bir şirketle işbirliği yaparak, sevdiğimiz dünyalarda oyunlar yaratarak çok daha geniş bir kitleye ulaşmak için inanılmaz bir fırsat gördük" dedi. "CD Projekt ve inanılmaz yetenekli ekibinin desteğiyle misyonumuza devam etmekten daha heyecanlı olamazdık."

Melas Flood'un kendisi, en azından mekanik olarak önceki oyunlarından çok uzaklaşmayacağını ima etti ve Twitter'da "Bize her zaman rehberlik eden aynı ilkelere dayalı oyunlar yapmaya devam edeceğiz: Kalp üzerine inşa edilmiş oyunlar yapmak. zengin oyun sistemleri."

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski