Star Citizen oyuncuları, birbirlerine aşırı dozda uyuşturucu vererek etrafta koşuyorlar

Star Citizen oyuncuları, birbirlerine aşırı dozda uyuşturucu vererek etrafta koşuyorlar

Star Citizen oyuncuları, birbirlerine aşırı dozda uyuşturucu vererek etrafta koşuyorlarStar Citizen bir yönden EVE Online'a benziyor: Bu yarı-işlevli, yarı-inşa edilmiş galakside oyuncu tabanının hangi unsurlarının başardığını görmek büyüleyici. Oyun, henüz var olmayan pahalı sanal uzay gemilerinden oluşan iş modeliyle meşhurdur (Dürüst olmak gerekirse, henüz Star Citizen NFT'lerine sahip olmadığımıza şaşırdım), ancak buna inananlar bunu bir tutkuyla yapıyor ve en iyisini yapıyor. şu anda var olandan. Veya yeni eklenen tıbbi silah durumunda, diğerleri için en kötüsünü yapın.Star Citizen'ın şu anda herkese açık test sunucusunda yayında olan 3.15 güncellemesi, oyuncuların kendilerini ve başkalarını iyileştirmelerine izin vermeyi amaçlayan bu aracı ekliyor. Bir silah olmadığı için 'ateşkes' bölgelerinde yani uzay istasyonlarında kullanılabilir. Ve oyunculara güzel sağlık ilaçları pompalayarak çalışır. Tek sorun şu ki, sisteminize çok fazla uyuşturucu alırsanız, karakteriniz etkisiz hale gelir, yere çökmeden önce sarhoşmuş gibi sallanır.


Tıbbi silah savaşları başladı: oyuncular onları aciz bir duruma 'iyileştirerek' diğerlerini üzmek için kullanıyorlar, sonra neşeyle gevşek vücutlarını soyarak ve onları sadece iç çamaşırıyla bırakıyorlar . Oyuncular ayrıca diğerlerini etkisiz hale getirmek için takım kurabilir ve daha sonra onları gülmek için istasyonun etrafında taşıyabilir. Bu, hayalini kurduğumuz uzay geleceği!
Star Citizen oyuncusu xx-shalo-xx "Yani oyuncular genellikle bir başlangıç ​​alanında doğar " diye açıklıyor . "Bu alanlar, PvP'yi engelleyen ateşkes bölgeleridir. Ancak bir oyuncuyu istemsiz bir iğne enjeksiyonuyla 'iyileştirmek' PvP olarak görülmez. Bunun nereye gittiğini görebilirsiniz. Oyuncular dişli bir adamı görür ve serseri onu acele eder ve onu tamamen bıçaklar. Oyuncu daha sonra aşırı doz alır ve ölür ve ekipman sizindir.
"Bu meta çok çılgın, oyuncular buna, oyuncu merkezlerine girmeden önce aşırı doz önleyici bir ilaç vererek karşılık vermeye başladılar, ancak o zaman bile yeterince bıçaklansanız bile ışıklar sönüyor. Bu, Uzay İstasyonu 13 seviye maskaralık."Her şeyde olduğu gibi, Star Citizen, bunun saçma olduğunu düşünen insanlar arasında eğlenceli bir fikir ayrılığı var (öyle) ve Cloud Imperium'da ısrar edenler yanlış yapamaz ve kendilerini savunmak oyunculara kalmış . İkincisi mümkündür: Resurga adlı belirli bir ilacı almak sizi bir saat boyunca tıbbi silahlardan koruyacaktır. Ancak bu, oyuncuların 'güvenli' bir bölgede kederlenmekten kaçınmak için yapması gereken bir şey gibi gelmiyor.
İşte pratikte nasıl göründüğüne bir örnek, bu cesur pilotun oldukça korkutucu görünen bir kedi şeyi tarafından sersemlemesi.
Ve Star Citizen'ın uzay istasyonlarının sersem pilotlar ve soyulmuş bedenlerle dolu klinik manzaralara dönüşmesi kesinlikle ama kesinlikle komik değil. SirToffee, "İnsan gruplarının etrafta dolaştığı ve tamamen gemi terminallerinde kamp kurduğu, asansörlerde saklandığı ve insanları uyuşturduğu birkaç olay yaşadım" diye yazıyor. "Sonra ne oldu? Sonra klinikte kamp yapmaya karar verdiler, bu yüzden zavallı yaşlı ben sadece elbisemle bana ilaç vermek için bekleyen 3 kişiye kapıyı açtı. Bu tekrar tekrar oldu ve sunucu değiş tokuşu beni aynı yere geri koydu."
2020, Star Citizen'ın bugüne kadarki en başarılı yılıydı ve şu anda yalnızca parçalar halinde mevcut olmasına rağmen, Cloud Imperium Games'in kurucusu Chris Roberts, oyunun " boş bir hayal olmadığını " söylüyor . Yükselttikleri para miktarıyla kesinlikle hayır umarsınız.
Cloud Imperium Games, sorunu çeşitli forumlarda kabul etti ve bir sözcü şöyle yazdı: "Bu amaçlanan deneyim değil ve ekip zaten çözümleri araştırıyor." Ayrıca şu anda yalnızca test sunucusunda bulunuyor, bu nedenle uyuşturucu savaşlarının uzun süre devam etmesi pek mümkün değil.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski