SONY PLAYSTATION VITRINI 2021: SPIDER-MAN 2, GOD OF WAR RAGNAROK, TINY TINA'S WONDERLAND VE DAHA FAZLASI DUYURULDU

 

SONY PLAYSTATION VITRINI 2021: SPIDER-MAN 2, GOD OF WAR RAGNAROK, TINY TINA'S WONDERLAND VE DAHA FAZLASI DUYURULDU

SONY PLAYSTATION VITRINI 2021: SPIDER-MAN 2, GOD OF WAR RAGNAROK, TINY TINA'S WONDERLAND VE DAHA FAZLASI DUYURULDU


Sony kısa süre önce PlayStation Vitrini 2021'e ev sahipliği yaptı ve burada mevcut PlayStation 5 oyun konsolu için bir dizi yeni oyun tanıttı. Buna God of War: Ragnarok , Spider-Man 2 ve Star Wars: Knights of the Old Republic'in yeniden çevrimi gibi bir dizi popüler oyun dahildir .

Sony, merakla beklenen rol yapma oyunu Knights of the Old Republic'in yeniden çevrimini duyurdu Detaylar bilinmemekle birlikte, PS5 için satışa sunulacak. Spider-Man 2 , Insomniac tarafından geliştiriliyor ve 2023'te piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ayrıca yeni bir Wolverine oyunu üzerinde çalıştığını da duyurdu.

God of War Ragnarok  nihayet Sony etkinliğinde gösterilen bir fragmana sahip. Fragman buradan izlenebilir.

Etkinlikte ayrıca Tiny Tina's Wonderland'in lansman tarihi duyurusu da yapıldı Oyun 25 Mart 2022 tarihinde kullanıcıların beğenisine sunulacak. Fragmanına buradan göz atabilirsiniz.

Sony , önümüzdeki bahar aylarında piyasaya çıkması beklenen Forspoken aksiyon oyununu da duyurdu İnsanların oyunun nasıl olacağına dair bir fikir edinmeleri için bir fragman yayınlandı.

Alan Wake: Remastered da yapım aşamasında ve Remedy, Sony etkinliği aracılığıyla ilk fragmanını tanıttı. Çok söylentili Grand Theft Auto (GTA) V'nin kullanılabilirlik detayları da açıklandı. Kesin olmak gerekirse, önümüzdeki yıl Mart ayında PlayStation 5 kullanıcıları için piyasaya sürüleceği ortaya çıktı. GTA Online da satışa sunulacak.

Tango Gameworks, önümüzdeki yıl bahar aylarında piyasaya sürülecek olan Ghostwire: Tokyo oyununun fragmanını da duyurdu PS5 ve PC kullanıcıları için çıkacak.Epic Games, "Thom Yorke ve Stanley Donwood'un Nigel Godrich tarafından orijinal sanat eseri ve ses tasarımından yaratılan baş aşağı bir dijital/analog evren" olarak tanımlanan yeni bir oyun için Radiohead ile işbirliği yapıyor. Çocuk A ve Hafıza Kaybı”.

Uncharted oyunları: Bir Hırsızın Sonu ve Kayıp Mirası yeniden düzenlenecek ve gelecek yıl hem PC hem de PS5 kullanıcıları için piyasaya sürülecek. Ek olarak, Gran Turismo 7 yarış oyunu 4 Mart 2022'de piyasaya sürülecek ve bir de fragmanı var.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski