Sessiz Bir Yer oyunu gelecek yıl geliyor

Sessiz Bir Yer oyunu gelecek yıl geliyor

Yeni oyun, hit korku evreninde geçen orijinal bir hikaye anlatacak


World War Z yayıncısı Sabre Interactive, geliştiriciler Illogika ve Ep1t0me ile A Quiet Place adlı "tek oyunculu, hikaye odaklı yeni bir korku macerası" üzerinde çalışıyor. Oyun doğrudan aynı adlı hit korku filmine dayanmayacak, aynı evrende geçen "orijinal bir hikaye" anlatacak.
2018 yılında vizyona giren A Quiet Place , görme yeteneği olmayan ama inanılmaz derecede keskin işitmeye sahip yırtıcı uzaylıların istilası ile insanlığın çoğu yok edildikten sonra hayatta kalmak için mücadele eden bir aileyi konu alıyor. Sessizlik hayatta kalmaktır, ama elbette küçük çocuklar olabilecek en kötü zamanlarda yüksek ses çıkarmamak gibi şeylerde pek iyi değiller, bu da "yememe" olayını gerçek bir meydan okuma haline getiriyor. Kulağa C sınıfı arabalı yem gibi geliyor ama film çok sayıda ödül adaylığı ve Rotten Tomatoes'da %96 reytingiyle eleştirmenlerce beğeniliyor . Aynı zamanda çok iyi karşılanan bir devam filmi bu yılın başlarında yayınlandı.


Saber Interactive Yayıncılık Başkanı Todd, "A Quiet Place filmlerinin inanılmaz başarısı, izleyicilerin bu evrende daha fazla maceraya aç olduğunu açıkça ortaya koyuyor ve Illogika, bu sevilen mülkün adına yakışan kendi gerçekten ilgi çekici deneyimlerini yaratıyor." Hollenshead dedi. "A Quiet Place'in büyüyen Sabre yayıncılık etiketinden harici bir stüdyo tarafından piyasaya süreceğimiz ilk oyun olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz."Illogika, 2009 yılında Behavior Interactive, Eidos Montreal ve Ubisoft gazileri tarafından kuruldu. 2018'de aksiyon-bulmaca oyunu Subaeria'yı piyasaya sürdü ve ayrıca Lara Croft Go ve Hitman Go, Goosebumps ve The Other Room dahil olmak üzere mobil ve VR oyunları üzerinde çalıştı.
Sessiz Bir Yer oyunu gelecek yıl geliyor

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski