Resident Evil'den Leon S. Kennedy Şimdi Rainbow Six Siege'de (Bir Görünüm Olarak)

 

Resident Evil'den Leon S. Kennedy Şimdi Rainbow Six Siege'de (Bir Görünüm Olarak)

Resident Evil'den Leon S. Kennedy Şimdi Rainbow Six Siege'de (Bir Görünüm Olarak)
Resident Evil'in Leon S. Kennedy'si artık Rainbow Six Siege'de mevcut ... bir nevi. Hayranların en sevdiği karakter kesinlikle kendi başına bir operatör olacak kadar nitelikli olsa da, hayranlar mevcut oynanabilir karakter Lion için elit bir operatör görünüm paketi olarak Leon'a razı olmak zorunda kalacaklar.


Sportif Leon'un Resident Evil 4'teki ikonik görünümü (havalı ceketi hariç), Lion's Leon kıyafeti zombilerle savaşmak için gerekli tüm unsurları içerir: dar bir fanila, bir bıçak, süslü silah kılıfları ve çok sayıda cephane torbası. Lion'un kendine özgü yeteneği, hareket eden düşmanların pozisyonlarını ortaya çıkarmak için tur başına üç kez kullanılabilen bir drone olduğundan, karakterin drone'u da bu yeni paketin bir parçası olarak bir görünüm kazanacak.
Eksiksiz elit görünüm paketinde V308, 417, SG-CQB, P9 ve LFP86 için başlık, üniforma, zafer animasyonu, drone gadget görünümü, tılsım ve silah görünümleri bulunur.

Bu, Rainbow Six ve Resident Evil'in ilk geçişi değil. Bu yılın başlarında Ubisoft , operatör Zofia için orijinal Resident Evil'de görüldüğü gibi Jill'in ikonik STARS üniformasını giyen karakteri gören bir Jill Valentine görünümü ekledi . Sadece Resident Evil Village'dan Chris Redfield'ın sırada olmasını umabiliriz .Leon, en son Resident Evil 4 ve 5 olayları arasında geçen Netflix'e özel yeni CGI serisi Resident Evil: Infinite Darkness'ta görülebilir. Rainbow Six Siege'e gelince, Ubisoft kısa süre önce tüm yeni içeriği ve değişiklikleri açıkladı Oyunun ilk transseksüel operatörü saldırgan Osa'nın eklendiğini görecek olan Crystal Guard Operasyonunun bir parçası olarak oyun . Resident Evil'in tüm eğlenceli zombi öldürme eğlencesine sahip olmasına izin vermekle yetinmeyen Rainbow Six , Ocak 2022'de piyasaya sürülmesi planlanan , kooperatif odaklı bir yan ürün olan Rainbow Six Extraction ile korku türüne de girecek.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski