Resident Evil ile Tanışın: Yeni Videoda Raccoon City'den Chris Redfield'a Hoş Geldiniz

Resident Evil ile Tanışın: Yeni Videoda Raccoon City'den Chris Redfield'a Hoş Geldiniz

Resident Evil: Welcome to Raccoon City, izleyicileri bir şirketin insanları zombiye dönüştüren bir virüsü serbest bıraktığı itibari şehre geri götürüyor. Yeni film 24 Kasım'da vizyona giriyor ve Chris Redfield'a daha yakından bakıyoruz.Wesker olarak. Roberts filmi yazıp yönetti.

Redfield'ı Robbie Amell oynuyor (Yükle) ve yeni videoda o ve yönetmen Johannes Roberts karakter ve karakterin daha büyük hikayede nasıl oynadığı hakkında konuşuyor. Daha fazlasını görmek için aşağıdaki Resident Evil film klibine göz atın.

Yönetmen Johannes Roberts, "Chris Redfield küçük bir kasaba kahramanıdır" diyor. "Ve şimdi, Raccoon Şehri polis gücünün bir parçası... Chris'in küçük bir kasaba kahramanından daha fazlası olması gerekiyor. O, bu aksiyon kahramanı olmalı.

Amell, "Umbrella Corporation'da bir virüs var ve virüs şehre bulaşıyor" diyor. "Filmimiz hakkında gerçekten harika olan şey, daha çok oyunların bir uyarlaması olması. Sanki bir video oyununda yaşıyormuşum gibi ve gerçekten çok heyecan verici."

Filmde Kaya Scodelario (Crawl, The Maze Runner) Claire Redield rolünde, Hannah John-Kamen (Ant-Man and the Wasp) Jill Valentine rolünde, Neal McDonough (The Flash) William Birkin rolünde, Avan Jogia (Zombieland) Leon Kennedy rolünde , ve Tom Hopper (Kara Yelkenler) Albert Wesker olarak. Roberts filmi yazıp yönetti.GameSpot, tüm hafta boyunca yaklaşan Resident Evil filminden diğerlerine daha yakından bakacak. Şimdiye kadar Scodelario ile Claire olarak tanıştık . Filmden başka bir karakterin yeni videosunu görmek için bu hafta her gün geri gelmeye devam edin.

Yakın zamanda, yaklaşan Kasım filmi için Resident Evil: Raccoon City'ye Hoş Geldiniz için bir fragman yayınlandı ve video oyunu serisine oldukça sadık olduğunu gösteriyor. Ayrıca treyler dökümümüzü de inceleyebilirsiniz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski