Minecraft'ın Bir Sonraki Büyük Sürümü, 2022'den İtibaren The Wild Güncellemesi olarak adlandırılıyorWild güncellemesi, bloklu sanal alanın bazı biyomlarında ince ayar yapmaya odaklanacak.


Henüz Caves and Cliffs güncellemesinin ikinci bölümünü bile almadık, ancak Mojang görünüşe göre Minecraft trenini tam gaz devam edecek. Blok oluşturma sanal alanının 'The Wild' adlı bir sonraki büyük güncellemesi 2022'de çıkacak.Bu yeni güncelleme ile Mojang, bazı biyomlarının daha net bir kimliğe sahip olmasını sağlayarak Minecraft'ın Overworld'ünün vahşi doğasını kutlamak istediğini söylüyor. Verilen bir örnek, şu anda bunun için pek fazla bir şeye sahip olmayan Huş Ormanı biyomuydu. Wilds güncellemesi, biyomu gençleştirecek, ağaçların daha uzun olmasını ve kır çiçekleri ve çalılar için bol miktarda alan ile daha fazla yayılmasını sağlayacaktır. Aniden, Minecraft'ın en sıkıcı biyomlarından biri artık bir kişiliğe sahip oldu.


Güncelleme ayrıca, yeni bir mangrov ağacı türü, kerpiç tuğla yapmanızı sağlayan bir çamur bloğu, sandıklı tekneler ve yeni bir kurbağa çetesini içerecek olan dünyanın bir parçası olan Mangrove Bataklığı adlı yepyeni bir alan ekleyecektir. Bu doğru, kurbağalar Minecraft'a geliyor.

Deep Dark biyomunda da değişiklikler var. Başlangıçta Caves and Cliffs güncellemesi için duyurulan Mojang, şimdi The Wilds güncellemesinin bir parçası olarak piyasaya sürülecek şekilde taşıdı - ancak beklemeye değer. Son Minecraft Live sırasında gizlice bir göz attık, ancak ürkütücü bir yeraltı mağara biyomundan başka bir şey görmedik. Mojang, biyomun sadece bir mağara değil, hazinelerle dolu terk edilmiş şehirlerden oluşan harap bir uygarlık olduğunu doğruladı. Deep Dark'ın hareketi aynı zamanda ürkütücü dostumuz Muhafız'ın geri itildiğini de görüyor , ancak bize bu yeraltı canavarlarıyla yüzleşme cesaretini geliştirmemiz için bolca zaman veriyor.


Mojang, The Wild güncellemesinin Caves and Cliffs'ten daha küçük olacağını ifade etti - o kadar büyük bir güncelleme ki stüdyo iki bölüm halinde yayınlamak zorunda kaldı - ancak seslerinden, içinde sıkışıp kalacakları çok şey olacak.Rachel, 2019'da PC Gamer'a yerleşmeden önce üç yıl boyunca serbest yazar ve personel yazar olarak farklı oyun web sitelerinde geziniyordu. Esas olarak incelemeler, önizlemeler ve özellikler yazıyor, ancak nadiren haber ve kılavuzlarla değiştiriyor. En son indie darling'in yüzlerce ekran görüntüsünü almadığında, onu Stardew Valley'de yaban havucu imparatorluğunu beslerken ve Minecraft'ta bir aksolotl ayaklanması planlarken bulabilirsiniz. 'Dur ve gülleri kokla' oyunlarını çok seviyor - en gurur duyduğu oyun anı, sanal saksı bitkilerini bir yıldan fazla canlı tutmasıydı.Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski