MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR WORLD UPDATE V: NORDICS YENI ZORLUKLAR, ORMAN GEZILERI VE DAHA FAZLASIYLA ÇIKIYOR

MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR WORLD UPDATE V: NORDICS YENI ZORLUKLAR, ORMAN GEZILERI VE DAHA FAZLASIYLA ÇIKIYOR

MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR WORLD UPDATE V: NORDICS YENI ZORLUKLAR, ORMAN GEZILERI VE DAHA FAZLASIYLA ÇIKIYOR

 

Avrupa'nın İskandinav ülkeleri Danimarka, Finlandiya, İzlanda, Norveç ve İsveç'e odaklanan Microsoft Flight Simulator'da sanal dünyaya büyük bir güncelleme geliyor . World Update V: Nordics'te insanlar Xbox'a göre bölgenin görkemli güzelliğini deneyimliyorlar.
Xbox konsollarında piyasaya sürülmesi planlanan bu son güncelleme, farklı koşullarda havacılık cesaretini test etmek ve geliştirmek için tasarlanmış beş iniş mücadelesi içeriyor. İniş yapılacak havaalanları arasında Danimarka'nın Bornholm'u, Norveç'in Svalbard'ı, İsveç'in Stockholm Arlanda'sı, İzlanda'nın Ísafjörður'u ve Finlandiya'nın Vaasa'sı yer alıyor. Güncelleme ayrıca, beş İskandinav ülkesi için, bu destinasyonların en iyi yönlerini vurgulayan beş orman gezisini de içeriyor.


Simmers, kuzey Avrupa gökyüzüne gidebilir ve kokpitin içinden geniş fiyortları, süper yüksek zirveleri, ilgi çekici manzaraları ve eski kaleleri keşfedebilir. World Update V: Nordics'in diğer unsurları, daha geniş peyzajların daha karmaşık ayrıntılarını, bölgesel mimari geliştirmeleri ve 100 havaalanı ve 77 dikkatle seçilmiş ilgi noktası için daha geniş verileri içerir.

World Update V: The Nordics'e tüm Microsoft Flight Simulator kullanıcıları ücretsiz olarak erişebilir . Basın bültenine göre, ona erişmek için simülatörünüzün güncellenmesi gerekiyor.

Topluluk klasörünüzdeki bazı paketler güncellenmemiş olabilir, bu da başlığın performansının ve davranışının bozulmasına neden olabilir. Böyle bir durumda, topluluk paketinizi/paketlerinizi başka bir klasöre taşıyabilir ve yükleme sırasında stabilite sorunları olması durumunda başlığı yeniden başlatabilirsiniz. Ardından Microsoft Store veya Steam uygulamasını açın ve başlatıcı güncellemesini indirin. Microsoft Flight Simulator'ı başlatabilir ve oyun içi içerik için güncellemeyi yükleyebilirsiniz. Kurulduktan sonra, Nordics için ücretsiz içerik güncellemesini indirmek için Marketplace'e gidebilirsiniz.Bilmeyenler için, ilk Microsoft Flight Simulator 1982'de piyasaya sürüldü. Microsoft Flight Simulator şu anda PC, Windows 10 ve Steam için Xbox Game Pass'te mevcut ve 27 Temmuz'da Xbox Series X|S'e geliyor.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski