MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR'S TOP GUN: MAVERICK GENIŞLEMESI MAYIS 2022'YE ERTELENDI

MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR'S TOP GUN: MAVERICK GENIŞLEMESI MAYIS 2022'YE ERTELENDI

Microsoft Flight Simulator , kısa süre önce duyurulan Top Gun: Maverick genişlemesini yakında alacaktı . Şimdi sıra ertelendi Top Gun: Maverick çok ertelenmiştir. Şimdi önümüzdeki yıl gelmesi bekleniyor. Film vizyona girdiğinde Microsoft Flight Simulator , Top Gun genişlemesine sahip olacak. Bu, 27 Mayıs 2022'de Anma Günü hafta sonu boyunca gerçekleşecek. Filmin bu yıl Kasım ayında vizyona girmesi bekleniyordu ancak artan COVID-19 endişeleri nedeniyle ertelendi.Microsoft duyuruyu bir blog yazısı duyurusu aracılığıyla yaptı . Gönderide, "Paramount Pictures kısa süre önce Top Gun: Maverick'in çıkış tarihini 27 Mayıs 2022 Anma Günü hafta sonu olarak değiştirdi. Daha önce duyurduğumuz gibi, Windows 10 PC, Steam, Xbox için Microsoft Flight Simulator için Top Gun: Maverick genişletmesi X|S Serisi ve Xbox Game Pass, filmin yanında piyasaya sürülecek".

Oyun Windows 10 PC, Steam, Xbox Series X|S ve Xbox Game Pass için çıkacak ve gelecekte bununla ilgili daha fazla ayrıntı paylaşılacak.

Hatırlamak gerekirse , Flight Simulator'ın Top Gun sürümü , son Xbox ve Bethesda E3 vitrini sırasında Asobo Studio tarafından duyuruldu. Oyun, özellikle jetler olmak üzere, filmin bir dizi unsurunu içerecek.

Bu arada Flight Simulator video oyununun bir takım güncellemeler alması bekleniyor. Buna, bugün piyasaya sürülecek olan Dünya Güncellemesi VI: Avusturya, Almanya ve İsviçre güncellemesi de dahildir. Yerel Efsaneler Düzlem Junkers JU-52 de 9 Eylül'de yayınlayacak. Daha fazla ayrıntıyı buraya giderek bulabilirsiniz.

Ayrıca, şöhretin bu yılın ilerleyen zamanlarında ücretsiz Reno Air Races genişleme paketi aracılığıyla rekabetçi çok oyunculu oyunu alacağı da ortaya çıktı.
Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski