İşte bir yılı aşkın süredir Halo Infinite'in açık dünya kampanyasına ilk bakışımız

 İşte bir yılı aşkın süredir Halo Infinite'in açık dünya kampanyasına ilk bakışımız

İşte bir yılı aşkın süredir Halo Infinite'in açık dünya kampanyasına ilk bakışımız

Teknik testlerde Halo Infinite oynamanın ne kadar iyi hissettirdiği konusunda iyimserim. Kahretsin, harika büyük takım savaşları etrafında boğuşan bir hafta sonu geçirdikten sonra onu Titanfall 3'e bile benzettim . Ancak 2019'dan bu yana herhangi bir kampanya görüntüsünün olmaması rahatsız edici - 343 Industries'in bu öğleden sonra yeni bir oyun fragmanıyla minnetle giderdiği bir eksiklik.Bizim Nerede Halo infinite'in kampanyanın ilk bakış , tek bir misyonu aracılığıyla bize düz koşmak verdi bugünün bakış Sağlanan bir, şey, bu açık uçlu Halo nasıl oynadığını genel bir bakış. Bu amaçla, aslında, Şef'in Banished (parlak kırmızı bir makyajla gelen yeni, sıcak bir Sözleşme) üslerine yaklaşması ve roket fırlatmaları, el bombaları ve fırlatılmış patlayıcılarla cehennemi havaya uçurmasıyla birlikte birçok açık dünya ziynetini görüyoruz. variller.


Çok oyunculu dövüşlerle zaman geçirmeyi seven biri olarak, aynı sandbox'ın Jackals ve Hunters gibi geleneksel Halo kötülerine uygulandığını görmek heyecan verici. Ancak, tam anlamıyla sağlık çubuklarına sahip patronlar ve kelimenin tam anlamıyla Wasps ve Warthog'ları gökyüzünden almanıza izin veren araç istasyonları da dahil olmak üzere daha az geleneksel Halo unsurları var.
Dünya haritasına bir göz atmak ayrıca bize koleksiyonları ve yan görevleri (yukarıda bahsedilen ileri karakol saldırısı gibi) gösterirken, kancalar ve iticiler gibi ekipmanlara daha fazla yük eklemek için yükseltme ağaçları da var. Ayrıca, kampanya boyunca sizi takip eden bir "Spartalı öldüren" Elit'iniz olacak gibi görünüyor ve Infinite, 343'ün önceki oyunlarının ötesine geçmek istese de, stüdyo bazı eski Forerunner'a bitişik uzaylıları geri getirmeye direnemedi.


Bu son bölüm, ayrıca oyunun, Infinite'in kampanyasının yönü konusunda biraz endişe duymamı sağlayan "Silah" (etkili olarak daha genç, daha az kendine güvenen bir Cortana) adlı yeni, son derece saf bir AI'ya odaklanan anlatı.

Ancak bu daha açık formatla Far Cry Halo karşılaştırmaları yapmak çok kolay olsa da, Infinite'in gülünç araç seti ile hala etrafta dolaşmak ve aptal gösterileri çekmek için bolca alan var gibi görünüyor. Halo Infinite 8 Aralık'ta çıktığında bir arkadaşınızla Zeta Halo'yu geçemeyecek olmanız çok yazık .

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski