Halo Infinite, PC'nizi platformlar arası LAN partilerini barındırmak için kullanmanıza izin verecek

343, yeni bir videoda oyunun PC özelliklerine girdi

343, Halo Infinite'in Xbox konsolunun amiral gemisi olduğu kadar bir PC oyunu olduğunu da sık sık söyledi . Bu öğleden sonra yayınlanan yeni bir videoda geliştirici, bununla tam olarak ne anlama geldiğini ve ilk Halo'nun piyasaya sürüldüğünde PC'ye gelmesinden ne bekleyebileceğini anlattı.PC'ye genel bakış videosu, 343'ün Infinite'in açılışta masaüstlerinde sorunsuz bir şekilde oynatıldığından emin olmak için yaptığı birçok işi kapsar. Beklenildiği gibi, ultra geniş monitörlere sahip olanlar için ayrıntılı görsel seçeneklere, minimum/maksimum kare hızlarına ve çok sayıda lezzetli özelliğe sahipsiniz.


Ancak daha heyecan verici bir şekilde, doğaçlama LAN partileri kurmak için ev bilgisayarınızı kullanabileceksiniz ve oyun yerel olarak çapraz oynamayı destekliyor, bu da Xbox One, Series S/X'te arkadaşlarınızla evde veya üniversitede CTF maçları yapmak anlamına geliyor. , Steam veya Windows.

Baş yazılım mühendisliği lideri Mike Romero, "Özellikle orijinal Halo ile büyüyen benim yaşımdaki insanlar, özellikle de LAN partileriyle büyüyen insanlar için, bu oyun çıktığında arkadaşlarımla bir LAN partisine gitmeyi çok istiyordum," dedi.

343, dereceli eşleştirmenin farklı giriş yöntemleriyle nasıl çalışacağını da açıkladı. Oyun kumandası ve klavye/fare oyuncuları için ayrı sıralar olacak ve platformlar arasındaki potansiyel denge sorunlarından korkmayanlar için birleşik bir havuz olacak.Videonun ikinci yarısı büyük ölçüde 343'ün yaptığı birkaç donanım ortaklığından bahsediyor, en dikkat çekici olanı Master Chief'in kişisel RX 6900'ü , o kadar sınırlı ki, aslında bir tane satın alamazsınız. Halo Infinite'in kendisi 8 Aralık'ta lansmana hazırlanıyor ve tek oyunculu oyun çok sıcak geliyor gibi görünse de , bu olağanüstü büyük takım savaşlarına geri dönmek için çok heyecanlıyım .Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski