E-posta Abonelerine 10$ Kupon Sunan Epic Games

Epic Games'in Bağlan ve Kaydet etkinliği, e-posta abonelerine bir sonraki alışverişlerinde 10$ indirim sunuyor.

Epic Games, yeni ve mevcut e-posta abonelerine 10 ABD doları kupon veren bir Bağlan ve Kaydet etkinliğini başlattı. Kayıt olmak, Epic Games Store ile ilgili yeni sürümler, fırsatlar ve olaylar hakkında bilgi göndermek için kullanıcılardan bir e-posta adresi isteyen diğer herhangi bir mağazanın e-posta uyarı programına benzer şekilde çalışır. Bu sınırlı süreli anlaşma 15 Ekim-15 Kasım tarihleri ​​arasında geçerlidir.

Kuponu talep etmek için yapmanız gereken tek şey, henüz yapmadıysanız e-postalara kaydolmaktır. Abonelik durumunuzu değiştirmek için Epic Games hesabınızın iletişim tercihlerine bakmanız yeterlidir. Zaten aboneyseniz, yeniden abone olmanıza gerek yoktur. Epic, etkinlik başladıktan sonra 24 saat içinde kuponu tüm mevcut abonelere otomatik olarak göndermelidir.

Abone değilseniz, kullanıcılardan Epic'in e-posta programına kaydolmalarını isteyen kutuyu işaretleyin. Epic, kuponları olabildiğince hızlı gönderecek, ancak kullanıcılardan kuponlar için 24 saate kadar beklemelerini de istiyor. Kuponu bir e-postayla aldığınızda, herhangi bir uygun satın alma işlemine otomatik olarak uygulamak için tıklayın. Kayıtlı olduğundan emin değilseniz satın almadan önce hesap envanterinizi kontrol edin.


10 dolarlık kupon birçok satın alma işlemi için geçerlidir, ancak hepsi için geçerli değildir. Kuponu 15$ veya daha fazla maliyeti olan herhangi bir tam oyunda kullanabilirsiniz. Epic'in belirttiği gibi, kuponlar "ön satın almalar, eklentiler, sanal para birimi veya oyun içi satın almalar" üzerinde çalışmayacaktır. Yani DLC, ön sipariş veya halihazırda piyasaya sürülmemiş bağımsız bir oyun olmayan herhangi bir içerik yok. Bu gereksinimleri karşıladığı sürece bir sonraki satın alımınız için geçerli olacaktır.

Ayrıca, 10 dolarlık kuponun bir zaman sınırı vardır. Bağlan ve Kaydet, 15 Ekim PT 07:01'den 15 Kasım PT 23:59 PT'ye kadar çalışır. Kuponların süresi etkinlikten sonra sona erer, bu yüzden fırsatınız varken kullanın!

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski