Dota 2'nin en yeni kahramanı, animenin sessiz yardımcısı Marci

 

Dota 2'nin en yeni kahramanı, animenin sessiz yardımcısı Marci

Dota 2'nin en yeni kahramanı, animenin sessiz yardımcısı Marci
Pek çok insan, Dota 2'nin animasyonlu yan ürünü Dota: Dragon's Blood'daki karakterlerin oyuna ne zaman gireceğini merak etti ve cevap: Yakında. Marci, The International 2021'de Valve'in MOBA'sına gelecek bir sonraki kahraman olarak duyuruldu. Gösteri tarzında hem 2D animasyon hem de Marci'nin 3D modeline geçişin olduğu bir fragman bugün yayınlandı.Marci, hizmetçi ve arkadaş arasında bir şey olan okçu Mirana'nın bir arkadaşıdır ve nadiren bir şey söyler - en azından hiçbir şeyi yüksek sesle söylemez. İşaretlerle iletişim kurmaktan oldukça memnun. Marci ilk başta ısrarcı olsa da sadece nazik bir arkadaş gibi görünse de, daha sonra silahsız dövüşte ciddi bir güç ve gizli bir cesaret ortaya koyuyor. İnanılmaz gücü, animede hem şaka olarak hem de ölümcül bir ciddiyetle oynanıyor.


Işınlayan elf Fymryn hem daha belirgin bir karakter hem de açıkça bir moba kahramanı olarak daha uygun olduğundan, Marci muhtemelen insanların ekleneceklerini tahmin edecekleri ilk seçenek değil. Yine de, Marci hayranların favorisi ve katılımının kimseyi üzmesi pek mümkün değil.

Marci'nin yeteneklerinin ne olacağına dair henüz bir bilgi yok, ancak fragmana göre Marci "bu sonbaharda savaşa katılıyor."

Bazı oyuncular, Marci'nin gücü ve bir Jungle canavarıyla savaştığını gösteren fragman göz önüne alındığında, oyunda zorlu bir taşıma rolünü üstleneceğini düşünüyor. Eğer öyleyse, birkaç yıl içinde eklenen ilk gerçek sert taşıma olurdu. Hafızam beni yanıltabilir ama hatırlayabildiğim en son 2015'te Arc Warden'dı.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski