BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA'NIN YENI GÜNCELLEMESI 'FLORA MENACE' MODUNU, YENI ÖZELLIKLERI VE DAHA FAZLASINI GETIRIYOR

BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA'NIN YENI GÜNCELLEMESI 'FLORA MENACE' MODUNU, YENI ÖZELLIKLERI VE DAHA FAZLASINI GETIRIYOR

 BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA'NIN YENI GÜNCELLEMESI 'FLORA MENACE' MODUNU, YENI ÖZELLIKLERI VE DAHA FAZLASINI GETIRIYOR


Battlegrounds Mobile India (BGMI) güncelleme sürümü 1.6, oyuncular için kullanıma sunuluyor . Eylül güncellemesi olarak da adlandırılan yeni sürüm, hem Android hem de iOS kullanıcıları için sırayla sunulacak. Güncelleme , yeni bir 'Flora Menace' modunun yanı sıra birkaç oyun geliştirmesi sunacak. Ayrıca Zombi Modu 'Survive Till Dawn'ın geri dönüşünü de içerecek.'Flora Menace' mod yabancı bitkiler oyunda farklı zamanlarda açılır olacaktır. Güncelleme, Erangel lobisi de dahil olmak üzere Klasik Tema Modlarında mevcuttur. Ayrıca Sanhok'ta piyasaya sürüldü ve nihayet 22 Eylül'de Livik'te satışa sunulacak. Kullanıcılar, yeni modun haritalarını almak için “Mod” onay kutusunu işaretlemelidir. Oyun ayrıca güncellemeye göre yeni bir Vs AI moduna sahip olacak.

Güncelleme ayrıca kullanıcılara Event Center'da iki Classic Crate kuponu sağlayacak.

En son BGMI güncellemesi, EvoGround'un popüler Zombi modu “Survive Till Dawn”ı bir kez daha içereceği için birkaç sürpriz de içeriyor. EvoGround ayrıca, Krafton'a göre belirli bir süre içinde ortaya çıkan sekiz farklı oyun moduna sahip olacak.

1.6 sürümü ayrıca oyuncuların P90, MG3 ve ASM Abakan gibi silahları test ettiğini görecek. Ayrıca dinamik kapsam ayarlama seçenekleri, el bombası patlamasında gelişmiş kamera titreşim efekti ve yapılandırılabilir vesikalık ses ayarlamaları getiriyor. Güncelleme ayrıca oyuncuların oyunlarını kaydetmeleri ve sosyal medyada yayınlamaları için bir kayıt seçeneği de sunuyor.

Bir "otomatik bandaj" seçeneği ile BGMI güncellemesi, mini Haritadaki evrensel işarette mesafe bilgilerini içerir. Ayrıca, kullanıcıların inişten sonra uçuş yollarını tekrar oynatmasına olanak tanır.

BGMI güncelleme da 360UC başlayan Royale Geçiş Ay 3 getirilmesini görür. Diğer aylara benzer bir fiyatla, kullanıcıların aralarından seçim yapabileceği bir dizi kıyafet getiriyor. BGMI ayrıca, ayın ikinci yarısından Diwali haftasına kadar Dusshera ve Diwali festivallerinde ay boyunca sürecek oyun içi etkinliklere başlayacak.

1 Yorumlar

Daha yeni Daha eski