ASUS ROG XG MOBILE PAKETI HINDISTAN'DA 2.69,990 RS'DE PIYASAYA SÜRÜLDÜ: BILMENIZ GEREKEN HER ŞEY

 

ASUS ROG XG MOBILE PAKETI HINDISTAN'DA 2.69,990 RS'DE PIYASAYA SÜRÜLDÜ: BILMENIZ GEREKEN HER ŞEY

ASUS ROG XG MOBILE PAKETI HINDISTAN'DA 2.69,990 RS'DE PIYASAYA SÜRÜLDÜ: BILMENIZ GEREKEN HER ŞEY


Asus' Republic of Gamers (ROG), ROG XG Mobile'ın Hindistan'da satışa çıktığını duyurdu. Asus XG mobile, tipik bir eGPU'dan neredeyse yüzde 6 daha küçüktür ve 1 kg ağırlığındadır. Ayrılabilir GPU olan ROG XG Mobile, şirket tarafından ROG Flow X13'ün genel performansını artırmak için tasarlanmıştır.ROG XG Mobile, 16 GB GeForce RTX3080 veya 8 GB GeForce RTX3070 olmak üzere iki konfigürasyonda mevcuttur. Hızlı grafik teslimi ve piyasada bulunan çoğu eGPU kutusundan daha düşük gecikme süresi için özel bir PCIe 3.0x8 arabirimi aracılığıyla ROG Flow X13 ile eşleşir.


XG mobile, hem bağımsız bir aksesuar olarak hem de satın almak üzere ROG Flow X13 (Supernova Edition) ile birlikte paketlenmiş bir paket olarak mevcuttur.

Paketlenmiş paket 269,990 Rs için kullanılabilir. 8 GB GeForce RTX3070 varyantına sahip bağımsız XG Mobile eGPU, 69.990 Rs'den satın alınabilirken, 16 GB varyantı 139.990 Rs'den satın alınabilir. Ürünler Asus Exclusive mağazasında, ROG Exclusive mağazalarında, Vijay Sales, Reliance Digital ve Croma mağazalarında satın alınabilir. Temmuz ayının ikinci yarısında Flipkart ve Asus'un web sitelerinde de satışa sunulacaklar.

Cihaz herhangi bir yere takılabilir ve taşınabilirlik sunar ve ROG Flow X13'e destek sağlar. Kullanıcıların özgürce hareket etmelerine yardımcı olan entegre bir 280 W adaptör ile birlikte gelir. Ayrıca 4 HDMI 2.0a, 4 USB Bağlantı Noktası, bir SD kart okuyucu ve bir gigabit ethernet bağlantı noktası dahil olmak üzere birçok G/Ç bağlantı noktasını da entegre eder.

Bu ezber bozan teknolojinin lansmanı hakkında yorum yapan Asus Hindistan'dan Arnold Su, “ROG Flow X13 ve XG mobile, kullanıcıların hızlı tempolu ancak performans odaklı ekosistemine uyacak şekilde tasarlanmış en güçlü ikiliyi oluşturuyor. . Asus'ta aldığımız her kararın temelinde tüketicinin ilgisi olduğu için, yeni XG Mobile'ın tüketicilerimizin oyun deneyimini daha yüksek seviyelere taşıyacağından umutluyuz”.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski