Apex Legends'ın güneşte sırılsıklam yeni haritası Storm Point'e hoş geldiniz

 

Apex Legends'ın güneşte sırılsıklam yeni haritası Storm Point'e hoş geldiniz

Apex Legends'ın güneşte sırılsıklam yeni haritası Storm Point'e hoş geldinizGeçen hafta Apex Legends, bizi gelecek sezonun kanlı yaz tatilini gösterişli bir sinematik fragmanla tanıştırdı . Bugün, Respawn'ın bu mevsimsiz tatil için neler hazırladığına ve tropikal yeni konumun kendisinden daha iyi nereden başlamalı?Apex'e son olarak Olympus ile yeni bir harita verilmesinin üzerinden bir yıl geçmiş olan Storm Point , cani dostlarımızı güneşin battığı bir tatile, genişleyen bir ada inziva yerine götürüyor. Kemik beyazı kumsallardan büyümüş ormanlara kadar uzanan konumları ile Storm Point, şu anda gördüklerimizin çok ötesinde dikeylik ipuçlarıyla hem geniş hem de yükselen görünüyor.


Aynı zamanda gelişen bir ekosisteme de ev sahipliği yapıyor, evinin kan sporları arenasına dönüştürülmesinden tamamen mutlu görünmüyor. Görünüşe göre hem vahşi Prowlers (Titanfall evreninin kertenkele-köpek-şeyleri) hem de kötü örümcekler, hazırlıksız Efsaneleri yemeye hazır, çalıların içinde gizleniyor. Şans eseri, aç canavarlardan kaçmanız gerektiğinde Olympus'un Trident uçan arabaları park halindedir ve harita üzerinde atış yapmanıza yardımcı olacak harika Halo 3'ten ilham alan Yerçekimi Topları vardır.
Fragman ayrıca hem ağır hem de hafif mühimmat alabilmek gibi özellikle baharatlı bir özelliğe sahip olan CAR SMG'yi daha iyi görmemizi sağladı. R99 ve Volt gibi çağdaşlarının cephaneye ne kadar aç olduğu düşünüldüğünde, her iki kaynaktan da cephane alabilmek özellikle tutumlu görünüyor.
Son olarak, yeni kahraman Ash'in yeteneklerini daha iyi görüyoruz . Birincisi, alay edildiği gibi, düşmanları hafifçe şok ederken yavaşlatan, fırlatılan bir bağdır. Ama diğeri muazzam derecede baharatlı görünüyor, Ash'i herhangi bir yöne sadece saniyeler içinde gerçekten korkunç bir mesafeye taşıyabilen yönlü bir faz çizgisi.

Apex Legends: Escape 2 Kasım Salı günü piyasaya çıktığında Storm Point'te bronzlaşma şansımız olacak .


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski