Overwatch 2'de Bastion kendini onarma ve tank modunu kaybeder, şapka kazanır

Overwatch 2'de Bastion kendini onarma ve tank modunu kaybeder, şapka kazanır

 Overwatch 2'de Bastion kendini onarma ve tank modunu kaybeder, şapka kazanır
2021 Overwatch Ligi Büyük Finallerinin bir parçası olarak Blizzard , Overwatch 2'de Bastion'a gelen değişiklikler hakkında biraz ayrıntıya girdi . Yeni başlayanlar için, karakter sanat yönetmeni Arnold Tsang'ın omnic'i "daha şık, daha modern malzemelerle" yeniden yapmak ve evet, bir şapka eklemekle ilgili olduğunu söylediği görsel yeniden tasarım var. Bastion'ın yetenekleri ve ultisi de elden geçirildi.


Overwatch 2'de, Bastion'ın kendi kendini onarma yeteneği, alternatif ateşe bağlı bir taktik el bombası ile değiştirilecektir. Bu mermiler duvarlardan sekebilir, ancak kısa bir gecikmeden sonra bir geri tepme etkisi ile patlamadan önce düşmanlara ve zemine yapışacaktır. Keşif konfigürasyonunda - etrafta dolaştığı yerde - Bastion'un silahı artık yayılmayacak, hasar düşüşü azaltılacak ve atış hızı yarıya inecek. Baş kahraman tasarımcısı Geoff Goodman, Bastion "çok daha uzun mesafelerde dürtebilecek ve biraz daha sahte bir keskin nişancı gibi oynayabilecek", "bir tür keşif formu temasının her zaman olması gerektiği gibi" dedi.

Konfigürasyonlar arasında geçiş, 10 saniyelik bir bekleme süresinde olacak ve dönüşüm dizisinin oynatılması sekiz saniye sürecek. Nöbetçi modunda Bastion, daha yavaş bir hızda olsa da çekim yaparken hareket edebilecek. Bu konfigürasyonda sınırsız cephanesi var ama hasarı %40 azaltıldı.

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Yorum Yaz (0)

Daha yeni Daha eski