Ücretsiz Offline Oynanabilecek En iyi Oyunlar Android&İOS

 Evdeyken canınız çokmu sıkılıyor ve uğraşacak birşey bulamıyormusunuz . Ozaman gelin birlikte vakit geçirecek 5 oyun bakalım.


1.N.O.V.A. Legacy
Bu oyunun 35 mb olduğuna bakmayın. Oyunu açınca kendini internetsiz şekilde kendini yüklüyor ve nerdeyse 1.5 gb a kadar açabiliyor.
Oyunun ilginç yaratıkları ve sahneleri ve hikayesi çok güzel bir oyun size denemenizi tavsiye ediyorum.


2.Plague Inc.Dünyayı virüsle mücadele ettirmekmi? Düşününce biraz saçma geliyor ama bu oyunu oynadıkça anliyabilirsiniz. Bulaştırma yollarından tutun mutasyona uğratma gibi geniş kapsamlı bir oyun .Amaç tüm dünyayı virüs ile öldürmek topladığınız dna'larla bir mutasyon yada bulaştırma şeklini yada virüsünüzün havaya karşı direncini tedaviyi engelleme yollarını bulundurmaktadır. Oyunun farklı modlarıda bulunmaktadır.

3.BadlandOyundaki amaç belli bir noktadan parkurları aşarak yeni bir seviyeye atlamak . Oyun da bu küçük sevimli yaratıklardan bir tanesini dahi olsa diğer seviyeye geçirmek için uğraşıyorsunuz gerçekten güzel bir oyun öneririm.

4.Angry Birds 2 


İnanmak zor ama 50 milyon indirme içerisinde 260 kişi bu oyunu bitirmiştir. Angry birds 1'e göre daha çok bölüm, kuş bulunmaktadır. Grafik konusunda 1 den daha iyi ve özel güçler bulundurmaktadır.

5.Angry Birds GO 


Bu oyun da ise Angry Birds'teki karakterlerin yarış yaptığını ve arabalarını güçlendirip yarışı 1. bitirmek için çabaladıklarını görmekteyiz. Oyunda angry birds teki karakterlerinin özel güçleri arabalarda görülmektedir.

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Yorum Yaz (0)

Daha yeni Daha eski