Steam Yeni Ve Popüler Olmuş 5 Oyun

 1-Potentia


Evet Bu Oyun Türk Yapımcıları Tarafından Steam'e Sürülmüştür. Oyun Daha Çıkalı 1 Hafta Olmadan (tabiki demosu 6 ay önce ) TOP Sıralamasında 1. Sırada Bulunmaktadır. Oyun Türkçe Ve Türkçe Alt Yazılı Oynanmaktadır (Değiştirilebilir ör.ingilizce vb. diller bulundurmaktadır.) . Hayatta Kalma Etiketi İle Öne Sürülmüş.Oyun Kıyamet Sonrası Hayatı Anlatıyor.Oyunu Eleştirecek Yanı Olarak Sadece Yakın Dövüş'te Geliştirilebilir Olucağını Düşünüyorum.

2-The Room 4 :Old Sins


Oyun Tamamen Perspektif Ve Zeka İle Çözülebilecek Bulmacalar İçermektedir. Bu Tarz Oyunlar Oyun Sonunda Çok Kafa Yaktırsada Gerçekten Oyun Sonunu Güzel Bağladıkları İçin Deydi Diyebiliyorsunuz. Oyun Tamamen Kafa Karıştırmak Hayata Başka Yerlerden Bakmak Gibi Mesajlar Vermektedir.Oyun Bize Bir Araştırmadan Bir Şeyi Bulmaktan Yola Çıkarıyor Ve Bizi Bulmacalı Bir Evin İçinde Geçen Olayları Anlatıyor.

3-PacifyOyun Tamamen Korkuya Dayalı Ve Şeytan'la Alakalı Bir Araştırma Üzerine Eve Gidip Araştırma Yapıyorsunuz . Maalesef Hevesini Kaçıracağım Ama Oyunun Sonuna Gelebilirseniz Oyun Sonunda Mutlaka Ölüceksiniz Şeytan Girmiş Kızı Kurtardığınızı Sanıp Yardım Etsenizde Öldünüz Etmeyip Kızı Tedbir Amaçlı Yaksanızda Öldünüz Ölümsüz Gibi Bir Karakter Yapmılmış. Arkadaşlarınızla Oynuyorsanız Size Bir Tüyo Vereyim (Eğer Korkmak İstemiyorsanız) Tüm Beyaz Oyuncak Bebekleri Siz Alın Çünkü Şeytanın İçindeki Kız Sizi Öldürmek  İçin Değil O elinizdeki Bebek İçin Size Geliyor Olucak.


4-Red Dead OnlineVahşi Batıda Kovboy Olmakmı Azılı Suçlu Olmakmı Yoksa Bir Kahraman Olmakmı Üzerinize Koyulan Altınlar İçin Uğraşmakmı Yoksa Başka Birisinin Üstüne Konulmuş Altınları Yaklayarak Kazanmakmı Tarafını Seç Ve Görevlerini Yaparak Saygınlık Kazan.Tam Kovboylara Yakışır Bir Oyun.

5-Apex Legends 


Battle Royale Oyunu Olarak PUBG'den Sonra En İyi Battle Royale Olmayı Başaran Oyun Apex Legends Oyunun Garfikleri Biraz Daha Renklii Olduğu İçin Ve Neler Olabileceği Çok Tahmin Edilebilir Olmadığı İçin Tuttuğunu Düşünüyorum Ve Gerçekten Haketmiş Olduğuna Eminim.
Grafikler Karakterler Ve Düşünce Tarzı Olarak Başarılı Bir Oyun Olmuştur.

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Yorum Yaz (0)

Daha yeni Daha eski