PC İçin En İyi 5 Savaş Oyunları

 1-Call Of Duty (Seri)


Bu Oyun Hikayeli Bir Oyundur. Oyunda Kötülüklerle Savaşıyorsunuz Yada Sizi Bazen Hikayenin Kötü Yerine Koyup Onların'da Neler Yaptıklarını Göstermektedir Ama Yinede İyi Tarafta Savaşı Kazanmayı Hedeflemiş Bir Oyun Türüdür. Oyun'da Karakterler Fedakarlık'larını Görüceksiniz Önerim Baştan Başlayıp Tüm Hikayeyi anlamanız.Oyun Grafik Bakımından Gayet Başarılı Olmuştur.Her Serisinde (Nerdeyse) Çok Oyunculu Modu da Bulunmaktadır.

2-BattleField(Seri)Bu Oyunda, 64 Oyuncuya Kadar Alabilen Bir Sandbox’ta, Senaryo Dışı Kaos Ortamları İle O Döneme Özel Silahları, Taşıtları Ve Uçakları Kullanabileceksiniz.Oyun Grafik Bakımından ve Hikaye Bakımından Call Of Duty'i geçemediği için 2. Sıraya Aldım. Hikayeli Bir Oyun Türüdür. Strateji Bakımından Harika İçerikler Bulundurmaktadır.

3-Crysis


Crysis, 2020 yılında Güney Çin civarında bulunan ABD arkeolojistlerinin, çok büyük bir buluş yapmak üzereyken Kuzey Kore askerleri tarafından esir alınmalarıyla başlıyor. ABD hükümeti, bu harekete misilleme olarak, Nanosuit ile donatılmış bir özel harekât ekibini bölgeye gönderiyor.Zaman geçtikçe, bölgede bulunan asıl tehdidin Kuzey Kore askerleri olmadığı anlaşılıyor. Özel harekat ekibinin lideri Prophet, bilinmeyen bir güç tarafından ormanın derinliklerine kaçırıldığı zaman, ana karakterimiz Nomad ve Psycho tek başlarına kalıyorlar.

Devamını Anlatmıyım Tadı Kaçmasın :)

3-Dying Light


Bu oyun Diğer 2 Oyundan da Farklı İnsanlarla Değil de Yürüyen Ölülerle Savaşmak. Amaç Dünyayı Zombi Salgınından Kurtarmak ve Aksiyon Dolu arara zombilerle değil de yaptığınız parkurlarla ayağınız kayıyor muş gibi sizi yere düşürmesi insanı tedirgin ediyor . Büyük Boss Zombilerden Tutun Basit zombilere çekiçten Tutun Silahlara Aradığınız Tüm Aksiyonları Aratmıyor.


4-Star Wars Battlefront PC


Filminde Olduğu Gibi 2 Farklı Tarafın (İyilik ile Kötülüğün) Savaşması ve Olağan Üstü Silahlar Ve Robotların Bulunması Filminden Bağımsız Bİir Şekilde İlerlemesi Akıcı Hikayesi Ve Grafiği İle Uzay Savaşını Anlatan Macera Ve Aksiyon Dolu Bir Oyun.


5-Ark Survival Şimdi Ne Alaka Diyebilirsiniz Ama Çağlardan Önce İnsanlar Dinazorlarla Savaşarak Hayatta Kalmayı Öğreniyordu. Bu Oyunda Sadece Dinazorlar Değil Tüm Nesli Tükenmiş Hayvanlar Ve Ejderhalar Bulunmaktadır. Amaç Hayatta Kalmak Ve Kendinizi Ne Kadar Geliştirirseniz O Kadar Büyük Ejderhalar Veya Trex Türü Yırtıcı Hayvanları Evcilleştirmeyi Gördükçe İstiyeceksiniz

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Yorum Yaz (0)

Daha yeni Daha eski