Hem Mobili Hem De Bilgisayar Sürümü Olan En İyi 5 Oyunlar

1-League of Legends & Wild Rift


Tabiki söylemeden geçemeyiz. Bu oyun yılların oyunu ve artık mobili de var. Mobilde maçı daha kısa tutmak için uğraşılmış ve mağlum telefonların şarj manasında sıkıntıları oldukları için oyunuclarını düşünmüşler . Pc de ise maçlar en az 2 kat süren mücadeleye dayalı olmaktadır . Amaç karşı tarafın üssünü yok etmek. Eğlenmek için gayet güzel bir oyun. 

2-Minecraft
Evet oyunu önceden tanıyor olabilirsiniz veya hala oynuyor olabilirsiniz. Bu oyun gün geçtikçe kendini geliştirmeye devem ediyor. Yeni mağralar yeni canavarlar ve hayvanlar gelmeye başladı. Artık amacınız basit bir ev olmasın. Maceralara atılmak için ekipmanını topla ve maceraya katıl.


3-Ark: Survival Evolved


Muhteşem grafikler sayılamayacak kadar dinazor'lar, hayvanlar ve ejderhalar bulabileceğiniz harika bir oyun. Hem mobilde hem Pc'de Oyniyabileceğiniz En iyi grafikli oyun diyebilirim.


4-Dead by DaylightEvet bu bir korku oyunu oyniyabilmeniz veya önerebilmem için 17 yaşını geçmek zorundasınız. Oyunda amaç benzersiz korku karakterleriyle ya kaçannları öldürmek yada kaçan olup jeneratörleri yapıp kapıyı açma gücüne yetecek elektrik üretip kaçmak.


5-Rules of Survival


Bu oyunu aynı haritalarla aynı grafiklerle hem mobil hem pc'de oynayabilirsiniz neden pubg değil diyorsanız pc deki ile mobildeki grafiklerini eş düşmediği için Rules of Survival'ı öneriyorum nedeni ise pc'deki ile mobildeki haritalar evler paraşütler her şey aynı ve oyun oyuncularına karşı daha bonkör davranıyor.

Unutmayın Bunlar benim size önerdiklerim.0 Yorumlar

Yorum Gönder

Yorum Yaz (0)

Daha yeni Daha eski